تبلیغات

یکی از مهمترین فاکتورهای رشد اقتصادی در امور تجاری، تبلیغات می باشد. در این راستا سایت متلبی به عنوان بزرگترین سایت علمی و تخصصی متلب با داشتن سرمایه ای عظیم از مقالات، مطالب و منابع مورد نیاز دانشجویان ایرانی، توانسته در رتبه و لینک اول سرچ در گوگل جایگاه خود را ثابت کند و به مکانی مناسب برای تبلیغات شما تبدیل شود. همچنین می توانید رتبه الکسای وب سایت را در ایران ببینید که بسیار مطلوب است.
رمز موفقیت تبلیغات، تطبیق آن با اهداف کاربر است. از این رو اگر محصول و یا وب سایت شما مطابق با نیازهای دانشجویان می باشد یک لحظه هم تردید نکنید، سایت متلبی کلید طلایی تجارت شما است.
همچنین این همکاری دوجانبه باعث می شود تا سایت متلبی از حمایت های شما برخوردار شده و در جهت گسترش فضای علمی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران, گام های محکمتری بردارد.

مزایای تبلیغات در متلبی

طراحی واکنشگرا و ساده متلبی به صورتی انجام شده که کاربر را خسته نمی کند. چیدمان و رنگهای سایت طوری طراحی شده اند که تبلیغات شما بخوبی دیده می شود. تبلیغات به دو صورت Follow و No follow قابل سفارش است. تبلیغات متنی Follow برای وب سایتهایی که قصد گرفتن رتبه از گوگل را دارند بسیار بسیار مفید است . تبلیغات متنی No follow تاثیری در SEO ندارد اما با توجه به اینکه متلبی دارای بازدیدکننده بالا و هدفمند است قطعا در معرفی سایت شما موثر است.

مشخصات و تعرفه تبلیغات:

فعلا فقط تبلیغات متنی در دو پلن قابل ارائه است:
پلنA: این پلن دارای لینک فالو از وب سایت متلبی است
پلنB: این پلن دارای لینک نوفالو از وب سایت متلبی است

نمونه درج تبلیغات متنی در وب سایت متلبی:

تبلیغات متنی در سایت متلبی

*آگهی متنی به بصورت یک عنوان ،توضیح و لینک به غیر از صفحه اصلی وب سایت متلبی در تمامی صفحات وب سایت و فروشگاه درج می شود.

* محتوای سایت و آگهی می بایست مطابق با قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران باشد.
* مسئولیت محتوای سایت آگهی دهنده بر عهده آگهی دهنده می باشد.
* تغییر متن در آگهی های متنی در طول مدت نمایش در شرایط خاص و با توافق مدیر تبلیغات امکان پذیر خواهد بود.
* آگهی می بایست به تایید مدیر تبلیغات برسد.

*آگهی دهنده برای تمدید 2روز فرصت خواهد داشت و بعد از آگهی حذف خواهد شد.

*مبلغ آگهی بصورت واریز در حساب حسن یوسفی دریافت خواهد شد و در دیگر موارد مسئولیت و هزینه های جانبی برعهده سفارش دهنده میباشد.

* هزینه آگهی تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.

لطفا جهت بررسی و تایید, ابتدا لینک وب سایت خود را به همراه کلیدواژه های مورد نظر را از طریق فرم زیر ارسال بفرمایید تا بررسی های لازم انجام و به اطلاع شما برسد.

پلنA:هزینه تبلیغ متنی بصورت فالو:
مبلغ 40هزار تومان برای یک ماه
مبلغ 100هزار تومان برای 3ماه
پلنB: هزینه تبلیغ متنی بصورت نوفالو:
مبلغ 25هزار تومان برای یک ماه
مبلغ 60هزار تومان برای 3ماه

شماره تماس : 09378425676 – یوسفی

 

پاسخ دهید