مشتری مداری و پشتیبانی متلبی در مورد محصولات فروشگاه

اگر به دنبال سریعترین و کم هزینه ترین راه ممکن برای رسیدن به هدف خود هستید میتوانید از محصولات آموزشی و کمک آموزشی در فروشگاه متلبی بهره مند شوید.

  • قبل از خرید پروژه خود از هر سایتی, از قانون مندی کسب و کار آن سایت و همچنین داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که بالاترین نماد اعتماد یک سایت می باشد اطمینان حاصل کنید در آن صورت آسوده خاطر خرید خواهید کرد.(این نماد در پایین و سمت چپ صفحه مشخص هست)
  • متلبی مفتخر است به عنوان اولین وب سایت انجام پروژه در ایران موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت کشور شده است. پس با خیال راحت پروژه خود را خرید کنید.

در فروشگاه متلبی روزانه تعدادی از شبیه سازی های آماده متلب به حراج گذاشته می شوند.

برای سهولت به دست یابی به بهترین شبیه سازی با متلب, در ستون سمت چپ فروشگاه گزینه جستجو با امکان انتخاب ویژگی هایی از قبیل سال ارائه مقاله, نوع ژورنال, ترجمه, گزارش, پاورپوینت و حتی اینکه در چه محیطی شبیه سازی شده است را در نظر گرفته ایم.

مشتری مداری متلبی:

این وب سایت کمک آموزشی و ایده محور با توجه به حمایت های مخاطبین خود همواره مشتری مداری را سرلوحه قرار داده و از این بابت مفتخریم که بیش از 80درصد با معرفی دوستان به وب سایت متلبی مراجعه می کنند.

*مشتری مداری در حوزه خرید پروژه های آماده:

پس از هر بار خرید پروژه آماده متلب, کوپن تخفیف 10هزار تومانی تقدیم می شود تا بتوانیم در خریدهای بعدی نقش کوچکی در جبران وفاداری شما عزیران, داشته باشیم.

 همین حالا با اعتماد به کیفیت و خدمات متلبی برای دیدن فروشگاه متلبی اینجا را کلیک کنید

آیا می دانستید متلبی شرایط ویژه ای برای به اشتراک گذاشتن شبیه سازی مقالات در نظر گرفته است؟

تعویض پروژه با متلبی بطور 100% رایگان قابل انجام است و برای این کار شرایط بسیار آسانی را در نظر گرفته ایم

پس همین حالا برای دیدن شرایط تعویض شبیه سازی با متلب اینجا را کلیک کنید