انجام تحقیق

انجام تحقیق با متلبی

دعوت به همکاری

سایت متلبی سفارشات زیادی دریافت می کند

اگر در انجام تحقیق و پژوهش تبحّر دارید منتظر شما هستیم

انجام تحقیق فوری و با کیفیت توسط صدها فریلنسر آماده به کار متلبی

انجام تحقیق علمی, صنعتی و مورد نیاز شرکت ها و ارگان ها توسط متخصصین مرتبط

انجام پروژه های تحقیقاتی مورد نیاز افراد, صنایع و… به صورت کاملا مستند و مطابق با متدهای استاندارد و حرفه ای

اگر در انجام پروژه تحقیقاتی و انجام تحقیق خود دچار مشکل شده اید از توانمندی متلبی برای رفع دغدغه خود بهره ببرید.

آنچه متلبی را متمایز می کند استفاده از متخصصین مربوط به هر تحقیق است, وجود رقابت بین مجریان باعث می شود که کمترین هزینه و زمان انجام به کارفرما اعلام شود. رسالت ما انجام سفارش کارفرما با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن است.

متلبی با داشتن سالها سابقه فعالیت, توانسته جمع کثیری از مجریان توانمند را گرد هم آورد, اگر برای انجام تحقیق خود زمان کافی ندارید, آن را به مجریان حرفه ای سایت متلبی بسپارید و خیال خود را راحت کنید.

12635

پروژه های انجام شده

+10

سال سابقه کار

2156

استادکارهای آنلاین

7/18

پشتیبانی هر روز 18ساعت

تضیمن کیفیت انجام تحقیق

مبلغ پرداختی شما پس از 48 ساعت برای مجری واریز خواهد شد و درصورت وجود ایراد استادکار ملزم به رفع آن است.

قیمت مناسب با متلبی

به دلیل رقابت بین مجریان سایت, کمترین قیمت برای سفارش شما پیشنهاد می شود.

تحقیق چیست؟

پژوهش یا تحقیق (به انگلیسی: Research) از فعل پژوهیدن به معنای جستجو کردن است. پژوهش کردن، یک جستجوی منظم و هدفدار است؛ یعنی مراحلی دارد که باید به ترتیب طی شوند تا به [نتیجه] و هدف برسد. به این مراحل «روش علمی» می‌گویند. (منبع: ویکی پدیا)

مراحل پژوهش علمی عبارتند از:

 1. انتخاب موضوع
 2. بیان پرسش یا مسئله
 3. فرضیه‌سازی
 4. جمع‌آوری اطلاعات و آزمودن فرضیه‌ها
 5. طبقه‌بندی اطلاعات و تحلیل نتایج آزمون‌ها
 6. نتیجه‌گیری
 7. ارائه گزارش

تحقیقات با هدف درک بهتر سوالات انجام می شوند

سوالاتی مانند سوالات زیر:

 • سازمان یا کسب و کار شما واقعا می خواهد به چه چیزی دست یابد.
 • چه فرایندهایی هستند که نیاز به دنبال کردن و تعقیب ایده های جدید دارد؟
 • چه استدلال هایی هستند که نیاز است برای سازمان دهی نگرش شما به کار روند؟
 • چه شواهدی وجود دارد که برای افراد علاقه مند به ایده پردازی های مفهومی، مورد نیاز است؟

انواع تحقیق

تحقیق اکتشافی

تحقیق توصیفی

تحقیق توضیحی

روش های تحقیق

روش های کیفی

روش های کمی

مشخصات تحقیقات

۱-تحقیق همواره با کشف یک رابطه ارتباط دارد. حل مسئله نیازمند پژوهش و جستجو است. اگر مسئله ای نباشد تحقیقی صورت نمی گیرد.

۲-تحقیقی که تأکید بر قوانین کلی و اصول یا نظریه‌هایی دارد  بر اساس آن‌ می‌توان وقایع را پیش‌بینی کرد.

۳-در تحقیق می‌بایست نمونه‌هایی برای مشاهده وجود داشته باشد و با مشاهده نمونه‌ها بتوان به ویژگی‌های پدیده و موضوع پی برد.

۴-تحقیق امر پیچیده‌ای است و به فعالیتی بیشتر از بازیابی اطلاعات نیاز دارد و تفاوت آشکاری با جمع‌آوری اطلاعات به‌صورت خام دارد.

۵- هر موضوع تحقیقاتی می‌بایست قابل‌مشاهده باشد و تحقیق با آزمایش و یا واقعیات تجربی استوار است چنانچه بتوان در صورت لزوم نتیجه به دست آمده از تحقیق را مجدداً به دست آورد.

۶- تحقیق فعالیتی قابل بازسازی مجدد است به این معنا که در شرایط مساوی بتوان همان نتیجه را به دست آورد چنانچه محقق دیگری در مکان متفاوتی نیز به همین نتیجه برسد و نتیجه مختص به یک محقق وابسته نباشد.

۷-تحقیق به جستجو نیاز دارد و محقق باید بتواند ابزارهای لازم را برای این جستجو در اختیار بگیرد. استفاده از تکنولوژی‌های مدرن می‌تواند در روند کار تحقیقاتی تسهیلاتی را ایجاد کند.

۸- نتیجه تحقیق را باید بتوان به وضوح توصیف کرد. برای این منظور استفاده از ابزارهای اندازه‌گیری می‌تواند به محقق کمک کند. توصیف‌های غیر کمی را نیز می‌توان توسط مشاهده انجام داد و روش‌های معتبری را برای جمع‌آوری اطلاعات ارائه داد.

۹-تحقیقات با تعصب در یک جایگاه قرار نمی‌گیرند و ضروری است که محقق به‌دوراز تعصب و فردی منطقی باشد. عواطف نقشی در  کار تحقیقی ندارد. محقق می‌بایست برای آزمایش فرضیه‌اش تمام تلاش خود را به کار گیرد و اصراری بر اثبات فرضیه‌اش نداشته باشد. نتیجه هر چه که باشد باید موردقبول محقق قرار گیرد.

۱۰- جستجو در مورد مسائل حل‌شده مفهومی ندارد و محقق بهتر است درباره ایده‌ای بکر و جدید فکر کند و موضوع تحقیق اصیلی را انتخاب کند.

۱۱-شتاب و عجله در پژوهش جایی ندارد. محقق با صبر و حوصله می‌تواند به نتیجه‌ای منطقی و رضایت‌بخش دست یابد.

۱۲- روند کار تحقیقاتی می‌بایست با دقت و ظرافت ثبت شود زیرا برای گزارش از کار تحقیقاتی به ثبت داده‌ها نیاز است.

۱۳- محقق فردی با شهامت است. همه موضوعات تحقیقاتی نیاز به تلاش دارند ولی گاهی این تلاش نیاز به کمی ازخودگذشتگی و شجاعت دارد. به یاد داشته باشید در طول تاریخ محققین بسیاری وجود داشتند که دچار مصائب و ناملایمات زیادی شدند.

لازم به ذکر است که تجارب شخصی و مشاهدات فردی که قابل تکرار نیستند تحقیق محسوب نمی‌شوند. تحقیقی که بدون نوشتن نتیجه و ثبت و گزارش مراحل کار باشد ارزش علمی ندارد. محققین دیگر با خواندن یافته‌های تحقیقاتی می‌توانند دانش کافی در موضوع به دست آورند و با ادامه پژوهش یافته‌های قبلی را تأیید و یا رد کنند و این روند به بازسازی و تجدید حیات علمی کمک مؤثری می‌کند. قابلیت تکرار و تجدید فنی است که اعتبار کار تحقیقاتی را تثبیت می‌کند.

نحوه سفارش تحقیق

 1. برای سفارش انجام تحقیق بر روی دکمه “سفارش انجام تحقیق” که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید.
 2. پژوهشگران و محققین سایت متلبی پس از بررسی دقیق محتوای خواسته شده، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
 3. پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، کار روی پروژه آغاز خواهد شد.

قیمت انجام تحقیق

 • قیمت انجام تحقیق بر اساس حجم کار و زمان درخواستی و پس از بررسی تعیین می گردد. لذا قبل از بررسی به هیچ عنوان امکان اعلام تعرفه سفارش وجود ندارد.

زمان انجام تحقیق و پژوهش

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام تحقیق با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری متلبی نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • پس شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

متلبی به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه (یا آموزش) و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده سفارش خود را به ما بسپارید.

 • سایت متلبی بعد از دریافت پیشنهادات از سوی استادکارها, مناسبترین قیمت و زمان را از بین پیشنهادات دریافت شده برای شما ارسال می کند.
 • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی ایمیل خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید. (پوشه spam فراموش نشود، در موارد نادر ممکن است ایمیل ما به این پوشه رفته باشد.)
 • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده میشوند، در صورت عدم دریافت پاسخ, به منزله عدم دریافت پیشنهاد از سوی استادکارها بوده است. میتوانید بعد از چند روز مجدد سفارش خود را ثبت کنید تا مجریانی که وقتشان خالی شده, سفارش شما را بررسی کنند.
انجام پروژه متلب

مرکز تخصصی انجام تحقیق در ایران

گروه تخصصی متلبی با گزینش محققین و پژوهشگران مجرب و متخصص در انجام تحقیق تلاش به انجام پروژه های علمی، تخصصی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دارد. ادعای ما این است که پروژه هایی که همکاران ما در نقاط مختلف کشور قادر به انجام آن نبوده اند را ما انجام خواهیم داد.
سایت متلبی توانمندی همکاری با ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی را دارد.

سفارش تحقیق آنلاین

متلبی با فراهم آوردن محیطی کاملا حرفه ای, امکان ثبت سفارش تحقیق آنلاین را فراهم آورده است. از این رو براحتی میتوان در کوتاهترین زمان سفارش خود را به پژوهشگران و محققین توانمند سایت متلبی سپرد.

ثبت سفارش انجام تحقیق

لطفا از طریق دکمه روبرو ثبت سفارش تحقیق خود را انجام دهید.

انجام تحقیق فوری

بدون نیاز به ثبت نام در سایت و بدون عضویت, سفارش خود را ثبت کنید و از مشاوره رایگان محققین متلبی بهره ببرید, سفارش انجام تحقیق فوری در تمامی حوزه های علمی قابل انجام است.

انجام تحقیق ارزان

انجام تحقیق ارزان

یکی از موارد مهمی که همیشه متلبی به آن توجه کرده, قیمت مناسب برای سفارشات بوده است. قیمت تحقیق همیشه مبتنی بر پارامترهای مختلفی, ازجمله میزان کمی و کیفی آن و اصول ویراستاری آن و… بوده است, اما همواره تیم متلبی سعی می کند کمترین هزینه را برای انجام تحقیق اعلام نماید.

انجام تحقیق فارسی و انگلیسی

تحقیق به سفارش کارفرما میتواند از منابع فارسی یا انگلیسی فراهم شود. محققین متلبی با دسترسی به منابع ژورنالها و مقالات, میتوانند به روزترین اطلاعات و تحقیقات را گرد هم آورند.

تحقیق یا انشاء؟!

خیلی از افراد تحقیق را جستجو در سطح فضای مجازی (اینترنت) و تهیه مطالب عامه می دانند, یا تعداد صفحات تحقیق فقط ملاک ارزش گذاری آنهاست. بازی با مفاهیم و انشانویسی به غیر از بال و پر دادن و اضافه کردن به حجم مطالب هیچ کمکی به اصل موضوع نمی کند.

تحقیق واقعی, تحقیقی هست که با دسترسی به منابع آنلاین و آفلاین, اعم از کتابخانه ها, دسترسی به مقالات و ژورنال ها و بازخوانی و استناد به مطالب آنها, میتواند منجر به یک تحقیق با کیفیت و دارای ارزش شود.

محققین متلبی با داشتن مهارت بالا در تهیه تحقیق با کیفیت, شما را در جهت انجام آن همراهی خواهند کرد.

انجام تحقیق حقوق, انجام تحقیق روانشناسی, انجام تحقیق برق و مکانیک, انجام تحقیق پزشکی و مهندسی پزشکی, انجام تحقیق کلاسی و… در مقاطع و تخصص های مختلف را از پژوهشگران متلبی بخواهید.

نمونه ای از خدمات سایت متلبی:

انجام پروژه متلب

انجام پروژه گمز

انجام پروژه Emtp

انجام پروژه مهندسی برق

انجام پروژه مهندسی مکانیک

انجام ترجمه تخصصی

انجام پروژه اکسل

انجام پاورپوینت

انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه لمپس