انجام پروژه آردوینو

انجام پروژه آردوینو با گروه تخصصی متلبی

دعوت به همکاری

سایت متلبی سفارشات زیادی دریافت می کند

اگر در شبیه سازی با Arduino تبحّر دارید منتظر شما هستیم

انجام پروژه آردوینو (Arduino) با کیفیت و حرفه ای را از متلبی بخواهید.

انجام پروژه آردوینو با قیمت مناسب برای شرکت ها, صنایع و دانش پژوهان انجام می شود.
اگر برای پروژه صنعتی خود نیاز به برنامه نویسی با آردوینو دارید,
سایت متلبی گزینه مناسبی برای انجام پروژه آردوینو به همراه آموزش و راهنمای مورد نیاز است.
تیم تخصصی متلبی انجام پروژه آردوینو را با آموزش به دو صورت آموزش در قالب ورد و آموزش در قالب ویدیو به شما ارائه می کند.
سایت متلبی حامی مشتریان عزیز خود است و بر همین اساس حق الزحمه استادکار را بعد از دو روز و اگر پروژه Arduino انجام شده مورد تایید قرار گرفت به آن استادکار پرداخت می کند.
با در نظر گرفتن شرایط و قوانین کافی حقوق مشتری را در انجام پروژه های Arduino بخوبی حفظ کرده ایم و تمامی قرارداد مابین را از طریق مکاتبه ایمیلی انجام میدهیم تا روند انجام پروژه آردوینو بخوبی قابل پیگیری حقوقی باشد.
استادکار های سایت متلبی از فیلترهای سختی جهت همکاری با سایت گذر کرده اند و این اطمینان را به شما می دهیم که برجسته ترین و فرهیخته ترین افراد را در تیم تخصصی متلبی جای داده ایم.
14+

سال ارائه خدمت

1156

استادکارهای آنلاین

7/18

پشتیبانی هر روز 18ساعت

تضیمن کیفیت پروژه های آردوینو

مبلغ پرداختی شما پس از 48 ساعت برای مجری واریز خواهد شد و درصورت وجود ایراد استادکار ملزم به رفع آن است.

قیمت مناسب انجام پروژه آردوینو با متلبی

به دلیل رقابت بین مجریان سایت, کمترین قیمت برای سفارش شما پیشنهاد می شود.

معرفی نرم افزار آردوینو

آردوینو Arduino  یک برد متن‌ باز برای نمونه‌ سازی قطعات الکترونیکی می باشد که بر اساس سخت‌افزار و نرم‌افزار منعطف و ساده پایه‌ریزی و طراحی شده است که از میکروکنترلر Atmel به عنوان قطعه سخت افزاری اصلی و از جاوا به عنوان زبان برنامه نویسی استفاده میکند آردوینو در حقیقت یک cpu برای نوشتن برنامه بر روی برد می باشد که میتوانید تمام فرامین لازم بر روی انواع سخت افزارها را اعمال کنید انواع فرامین کنترلی ، ساختار چرخشی قطعات ، روشن و خاموش کردن قطعات همگی از طریق دستورات بسیار ساده ای که در آردوینو نوشته شده و از طریق یک پروگرامر به داخل برنامه ارسال میشود قابل کنترل می باشد به جرات میتوان گفت امروزه اهمیت استفاده از آردوینو بر هیچ ساختار مداری و بردی غیر قابل انکار هست یکی از اصلی ترین ویژگی های آردوینو وصل به پایگاه داده بر ذخیره انواع اطلاعات می باشد به این صورت که هر فرمانی که روی آردوینو اجرا میشود در یک سلول از حافظه آن ذخیره میشود تا بتوان بر عملکرد کلی دستگاه بعدا نظارت کرد و این کی از اصلی ترین تفاوت های آردوینو با سایر ابزارهای برنامه نویسی کنترل پذیر می باشد.آردوینو می تواند جهت ایجاد اشیای تعاملی ، کنترل کردن LED ، موتورها و صفحه های نمایش ، گرفتن ورودی از تعداد زیادی سوییچ و حسگر، و کنترل تنوعی از لامپ ها، موتورها، و سایر خروجی های فیزیکی به کار گرفته شود سخت افزار آردوینو هم توسعه تعاملی توسط کشور ایتالیا می باشد از آنجایی که آردوینو یک محیط متن باز هست میتوانید پروژه های انجام شده را در محیط وب به صورت کامل به اشتراک بگذارید.پروژه های آردوینو می توانند مستقل باشند آردوینو Arduino میتواند محیط اطراف را یا استفاده از سنسورهای مختلف حس کند. آردوینو می‌تواند بر محیط اطراف خود با استفاده از لامپ‌ها ، موتورها ، led های مختلف و سایر محرک‌ها اثر بگذارد. میکروکنترلرهای بکار رفته بر روی برد آردوینو بر اساس زبان برنامه‌نویسی کاملا استاندارد آردوینو و محیط ویژه کدنویسی آن برنامه‌ریزی شده است و برای کدنویسی به هیچ نرم‌افزار جانبی و یا کامپایلر دیگری نیاز نیست.تمامی پروژه های آردوینو در متلبی توسط مجریان حرفه ای مهندسی برق انجام میشود که دارای سابقه کار مداوم و حرفه ای را با متلبی دارند.

مزایای استفاده از نرم افزار آردوینو

 • نسبت به سایر میکروکنترلر ها با توجه به قابلیت آن ارزان قیمت است.
 • درای محیط کاربری بسیار ساده و شفاف است.
 • نرم افزار آردوینو قابلیت توسعه و گسترش را داشته و بصورت یک ابزار open-source منتشر شده است.
 • سخت افزار آردوینو نیز قابلیت توسعه و گسترش را دارد و open-source  آن بر اساس میکروکنترلرهای ATMEGA8 و ATMEGA168 شرکت Atmel تدوین شده اند.

نحوه سفارش پروژه آردوینو

 1. برای سفارش انجام پروژه آردوینو بر روی دکمه “سفارش انجام پروژه” که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید.
 2. کارشناسان نرم افزار Arduino سایت متلبی پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
 3. پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، کار روی پروژه آغاز خواهد شد.

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه متلبی در انجام پروژه های آردوینو و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه نرم افزار آردوینو را میتوانیم برایتان انجام دهیم.

قیمت انجام پروژه آردوینو چقدر است؟

 • قیمت انجام پروژه های آردوینو بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد. لذا قبل از بررسی به هیچ عنوان امکان اعلام تعرفه سفارش وجود ندارد.

زمان انجام پروژه آردوینو

 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های آردوینو با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری متلبی نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • پس شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

کیفیت سفارش انجام شده به چه صورت است؟

آنچه سایت متلبی را از بقیه متمایز می کند, داشتن مجریان حرفه ای و متعهد است که کار را با بهترین کیفیت ممکن انجام می دهند و پشتیبانی قابل قبولی را ارائه می دهند. از طرفی سایت متلبی با داشتن مجوز نماد اعتماد الکترونیک, یک سایت شناخته شده و معتبر است.

از این رو متلبی به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه (یا آموزش) و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده سفارش خود را به ما بسپارید و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

زمان تحویل پروژه های آردوینو به چه صورت است؟

 • سایت متلبی بعد از دریافت پیشنهادات از سوی استادکارها, مناسبترین قیمت و زمان را از بین پیشنهادات دریافت شده برای شما ارسال می کند.
 • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی ایمیل خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید. (پوشه spam فراموش نشود، در موارد نادر ممکن است ایمیل ما به این پوشه رفته باشد.)
 • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده میشوند، در صورت عدم دریافت پاسخ, به منزله عدم دریافت پیشنهاد از سوی استادکارها بوده است. میتوانید بعد از چند روز مجدد سفارش خود را ثبت کنید تا مجریانی که وقتشان خالی شده, سفارش شما را بررسی کنند.
 • همواره سعی بر این است که سفارشات طبق زمان بندی که در سفارش ذکر شده است انجام شود, اما زمان انجام و تحویل سفارشات بستگی به پیچیدگی کار دارد که همراه با اعلام هزینه به اطلاع شما خواهد رسید.
انجام پروژه آردوینو
انجام پروژه متلب

مرکز تخصصی انجام پروژه های آردوینو در ایران

گروه تخصصی متلبی با گزینش نیروهای مجرب و متخصص در انجام پروژه آردوینو تلاش به انجام پروژه های علمی، تجاری, صنعتی و تخصصی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دارد. ادعای ما این است که پروژه هایی که همکاران ما در نقاط مختلف کشور قادر به انجام آن نبوده اند را ما انجام خواهیم داد.
سایت متلبی توانمندی همکاری با ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی را دارد.

چرا پروژه آردوینو خود را به متلبی بسپاریم ؟

مجموعه متلبی با داشتن تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه آردوینو و داشتن متخصصین از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ تجاری و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه آردوینو شما عزیزان می باشد.

متلبی به عنوان سایتی دارای مجوز اینماد و داشتن قرارداد بسیار کامل که حقوق مشتری در آن بخوبی لحاظ شده است, مطمئن ترین برای انجام پروژه آردوینوی شماست.

کارشناسان ما از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما هستند و با ارائه پشتیبانی تمامی ابهامات شما را رفع خواهند کرد.

ثبت سفارش انجام پروژه آردوینو

لطفا از طریق دکمه روبرو پروژه Arduino خود را ثبت کنید.

آردوینو

آردوینو یک میکروکنترلر تک بردی متن باز است. آردوینو دارای نرم افزاری به منظور برنامه نویسی بر روی آن است و یک بوت لودر نرم افزاری که بر روی میکروکنترلر بارگذاری میشود.

ایده ساخت آردوینو در سال 2003 میلادی در کشور ایتالیا شکل گرفت, این برد به دلیل قیمت پایین ابتدا برای دانشجویان ساخته شد اما به دلیل قابلیت بالای آن و کارکرد راحت با آن در صنایع و پروژه های دیگر نیز استفاده شد.

مثلا آردوینو میتواند کنترل لامپ ها, موتورها و سایر ماژول های الکتریکی دیگر را در خود به کار بگیرد. بین بردهای های آردوینو و کامپیوتر نیاز به کامپایلر و… نیست و با یک پورت usb قابل اتصال است.

آردوینو میتواند به هر چیزی وصل شود مثل کامپیوتر شخصی, موبایل, تبلت, سیستم های دارای وایفای, خودروها و دستگاه های برقی که در منزل و صنایع استفاده می شوند کارایی دارد.

برای شروع یک برد آردوینو بخرید, نرم افزار آردوینو را به صورت رایگان و اوپن سورس برای سیستم عامل موردنظر خود دانلود کنید (برای ویندوز, مک و لینوکس وجود دارد)

آنچه را که در سر دارید روی کاغذ بیاورید با جزییات و آنرا به تیم تخصصی متلبی بسپارید.

متخصصین متلبی ایده و طرح شما را عملی می کنند و به همراه آموزش به شما ارائه می دهند. پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری نیز انجام میشود.

شاید به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: