انجام پروژه لمپس با گروه تخصصی متلبی

دعوت به همکاری

سایت متلبی سفارشات زیادی دریافت می کند

اگر در شبیه سازی با LAMMPS تبحّر دارید منتظر شما هستیم

انجام پروژه LAMMPS , به همراه خودآموز از فعالیتهای سایت متلبی است.

انجام پروژه LAMMPS با قیمت مناسب در تمامی رشته های تخصصی انجام می شود.
اگر برای پروژه صنعتی خود نیاز به شبیه سازی با LAMMPS  و انجام پروژه با لمپس دارید.
سایت متلبی گزینه مناسبی برای انجام پروژه LAMMPS شماست.
تیم تخصصی متلبی انجام پروژه LAMMPS را با آموزش به دو صورت آموزش در قالب ورد و آموزش در قالب ویدیو به شما ارائه می کند.
سایت متلبی حامی مشتریان عزیز خود است و بر همین اساس حق الزحمه استادکار را بعد از دو روز و اگر پروژه LAMMPS انجام شده مورد تایید قرار گرفت به آن استادکار پرداخت می کند.
همچنین جهت انجام پروژه LAMMPS شما درگاه آنلاین پرداخت را جهت راحتی و سهولت روند کار راه اندازی کرده است.
با در نظر گرفتن شرایط و قوانین کافی حقوق مشتری را در انجام پروژه های LAMMPS  بخوبی حفظ کرده ایم و تمامی قرارداد مابین را از طریق مکاتبه ایمیلی انجام میدهیم تا روند انجام پروژه لمس بخوبی قابل پیگیری حقوقی باشد.
استادکار های سایت متلبی از فیلترهای سختی جهت همکاری با سایت گذر کرده اند و این اطمینان را به شما می دهیم که برجسته ترین و فرهیخته ترین افراد را در تیم تخصصی متلبی جای داده ایم.

تضیمن کیفیت پروژه های LAMMPS

مبلغ پرداختی شما پس از 48 ساعت برای مجری واریز خواهد شد و درصورت وجود ایراد استادکار ملزم به رفع آن است.

قیمت مناسب با متلبی

به دلیل رقابت بین مجریان سایت, کمترین قیمت برای سفارش شما پیشنهاد می شود.

نرم افزار لمپس: یک نرم‌افزار دینامیک مولکولی است که آزمایشگاه ملی سندیا آن را ساخته است. این نرم‌افزار از محاسبات موازی ام. پی. آی بهره می‌برد، آزاد و متن‌باز است و با مجوز GPL در دسترس قرار دارد. (ویکی پدیا)

استفاده از شبیه سازی نرم افزاری در کنار پژوهش های تجربی به دلیل محدودیت های آزمایشگاهی در مقیاس نانو, کمک زیادی به فهم پدیده های فیزیکی می کند. یکی از موثرترین روش های شبیه سازی نرم افزاری برای مطالعه ساختار، عملکرد و خواص مواد و یا حتی طراحی ساختار جدید با ویژگی های مورد نظر در مقیاس مولکولی، استفاده از دینامیک مولکولی با نرم افزار لمپس است.

نرم افزار لمپس در رشته های مهندسی مکانیک و فیزیک کاربرد فراوانی دارد.

نرم افزار لمپس را می توان برای مدل سازی اتمی، پلیمری، بیولوژیکی، فلزی، گرانول، و سیستم های دانه درشت استفاده کرد، همچنین دارای انواع پتانسیل های برهمکنش ذرات است.

مزایا نرم افزار لمپس

۱-اضافه کردن قیود نیرویی و جابه جایی مجموعه‌ای از اتم‌ها و شبیه‌سازی در هنگردهای متداول ۲- وجود بیش از یک نوع ترموستات و باروستات جهت تثبیت پارامترهای مختلف سیستم ۳-شرایط مرزی گوناگون در این برنامه امکان‌پذیر است. ۴- یک نرم‌افزار شبیه‌سازی MD است که قابلیت حل به صورت موازی را داشته و امکان شبیه‌سازی سیستم‌هایی با تعداد اتم‌های بسیار زیاد را فراهم می‌کند. ۵- در این برنامه روش‌های مختلف حداقل سازی انرژی، روش‌های گام زمانی چند گانه نیز در دسترس است. فایل‌های راهنمای این نرم‌افزار دارای مثال‌های گوناگون است. گروهی نیز پاسخ گویی سوالات و اشکالات کاربران در حوزه‌های نرم‌افزار را بر عهده دارند. ۶- زبان برنامه نویسیC++ است و بر روی تمام سیستم عامل‌های موجود قابل اجرا شدن بوده فقط باید توسط کمپایلر مخصوص خودش کدها آماده اجرا شوند. (Cross-platfom) ۷- دسترسی به کدهاش رایگان است و به راحتی می‌توان آن را تغییر و دوباره منتشر کرد. ۸- می‌توان محاسبات را به صورت موازی (اجرای هم‌زمان) ومحاسبات سریال (شیوهٔ سنتی) انجام داد. ۹- لمپس قابلیت محاسبات بر روی هستهٔ پردازش گرافیکی (GPU) را دارد. مانند لینوکس که موجب کارامدی و انعطاف‌پذیری نرم‌افزار می‌شود همهٔ فرایندها (اجرای شبیه‌سازی) در قالب فایل‌های مانند Input صورت می‌گیرد. GPU که برای محاسبات گرافیکی است، ابتدا برای کمک به CPU آمد اما امروزه جای آن را گرفته‌است. ۱۰- تو سعه پذیر است و می‌توان شبیه‌سازی را پیش‌بینی کرد چون کتابخانهٔ ویژه‌ای دارد و شبیه‌سازی را راحتتر می‌کند. لمپس می‌تواند از یک اسکریپت، یک یا چند شبیه‌سازی را به صورت موازی انجام دهد؛ و کتابخانه و رابط کتابخانه‌ای دارد و می‌تواند زبان برنامه‌نویسی پیتون را پوشش دهد. ۱۱- لمپس می‌تواند با دیگر کدها کوپل شود، لمپس کد دیگری را می‌خواند و کد دیگری لمپس را می‌خواند و کد دیگری که به کد آمبرلا معروف است هر دو را می‌خواند. ۱۲- در اینترنت می‌شود شبه کد را با جستجوی موضوعی به انگلیسی یافت، سپس موضوع را به خوبی پیاده‌سازی کرد.

معایب نرم افزار لمپس

۱- لمپس، واسط کاربر گرافیکی GUI ندارد لذا برای اجرای نرم‌افزار باید محیط‌های متنی و دستور متنی داشت. ۲- لمپس، فایل‌های مختصات و اطلاعات خروجی را تولید می‌کند و از به وجود آوردن تصاویر گرافیکی عاجز است و باید از نرم‌افزارهای کمکی استفاده کرد؛ لذا نمی‌توان شبیه‌سازی را تجسم کرد. ۳- نموداراطلاعات خروجی را نمی‌توان تولید کرد؛ و نمی‌توان سیستم‌های مولکولی را ساخت؛ و تجزیه و تحلیل پیچیده‌ای از شبیه‌سازی MD ارائه نمی‌دهد. ۴- ضرایب نیروهای اتم و مولکولی در این نرم‌افزار به صورت دستی توسط کاربر تعیین می‌شود. اما شبیه‌ساز را آزاد گذاشته تا نیروها را انتخاب و اثر آن را بررسی کند.

 1. برای سفارش انجام پروژه LAMMPS بر روی دکمه “سفارش انجام پروژه LAMMPS ” که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید.
 2. کارشناسان نرم افزار LAMMPS  سایت متلبی پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
 3. پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
انجام پروژه لمپس
 • قیمت انجام پروژه های LAMMPS بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد. لذا قبل از بررسی به هیچ عنوان امکان اعلام تعرفه سفارش وجود ندارد.
 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های LAMMPS با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری متلبی نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • پس شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

متلبی به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه (یا آموزش) و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده سفارش خود را به ما بسپارید.

 • سایت متلبی بعد از دریافت پیشنهادات از سوی استادکارها, مناسبترین قیمت و زمان را از بین پیشنهادات دریافت شده برای شما ارسال می کند.
 • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی ایمیل خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید. (پوشه spam فراموش نشود، در موارد نادر ممکن است ایمیل ما به این پوشه رفته باشد.)
 • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده میشوند، در صورت عدم دریافت پاسخ, به منزله عدم دریافت پیشنهاد از سوی استادکارها بوده است. میتوانید بعد از چند روز مجدد سفارش خود را ثبت کنید تا مجریانی که وقتشان خالی شده, سفارش شما را بررسی کنند.
انجام پروژه متلب

مرکز تخصصی انجام پروژه های LAMMPS در ایران

گروه تخصصی متلبی با گزینش نیروهای مجرب و متخصص در انجام پروژه LAMMPS تلاش به انجام پروژه های علمی، تخصصی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دارد. ادعای ما این است که پروژه هایی که همکاران ما در نقاط مختلف کشور قادر به انجام آن نبوده اند را ما انجام خواهیم داد.
امروزه قبل از عملیاتی کردن طرح ها, آنها را با مدل کردن و شبیه سازی کردن در نرم افزار قدرتمند LAMMPS , کاملا بررسی و مورد آزمون و خطا قرار میدهند, از این رو ریسک عملیاتی کردن آنها بسیار پایین خواهد آمد.

سایت متلبی توانمندی همکاری با ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی را دارد.

 •   تضمین انجام پروژه LAMMPS به همراه آموزش آن
 •   کار بدون تعطیلی و 24 ساعته در سایت متلبی
 •   پرداخت حق الزحمه مجری بعد از 48 ساعت و یا با تایید مشتری
 •   اگر کوچکترین ایرادی در انجام درخواست شما از سوی اساتید متلبی باشد. هزینه ای به استادکار پرداخت نمی شود و به شما برگشت داده می شود
 •   انجام کلیه مراحل سفارش به صورت کاملا غیرحضوری و آنلاین
 •   بهره مندی از تخفیف ویژه توسط کوپن های وفاداری متلبی
 •   تهیه آموزش به درخواست مشتری
 •   امکان تهیه آموزش به دو صورت ویدیو و ورد
 •   بهره گیری از مجریان حرفه ای هر رشته
 •   پرداخت آنلاین با کلیه کارتهای عضو شتاب با درگاه های مستقیم بانکی
 •   انجام پروژه LAMMPS در کوتاهترین زمان ممکن به همراه خودآموز
 •   دریافت پروژه LAMMPS از طریق ایمیل
 •   قیمت مناسب
 •   کیفیت عالی انجام پروژه LAMMPS و فایل آموزشی
 •   دارای قرارداد محکم و متناسب با قواعد روز معاملات و حفظ حقوق مشتری

با توجه به این که برای شروع آموزش LAMMPS نیاز به بررسی چندین پروژه آماده LAMMPS می باشد. تیم تخصصی متلبی در زمان های مختلف, اقدام به انتشار پست های آموزشی و کمک آموزشی به همراه پروژه آماده LAMMPS می کند. تا با در دسترس قرار گرفتن شبیه سازی آماده LAMMPS بتوانید به راحتی برنامه را تحلیل کنید.

سایت متلبی تمام محصولات خود را با دقت و بوسیله متخصصین حرفه ای در همان زمینه انجام می دهد. چون خدمات سایت متلبی دارای کمترین هزینه و بالاترین کیفیت است, بعد از مدت بیش از 6ماه اقدام به فروش محصولات می کنیم. البته این اقدام کاملا با رضایت درخواست دهنده اولیه است. وجود بانک عظیمی از شبیه سازی مقالات با LAMMPS و داشتن فایل کمک آموزشی به همراه آنها برگ مثبتی جهت اطمینان از کیفیت بالا و ارائه خدمات ارزان قیمت از سوی سایت متلبی است.

سفارش دهندگانی که درخواست اختصاصی بودن سفارششان را بدهند بعد از انجام کار بطور کامل پروژه LAMMPS مربوطه از سیستم و ایمیل سایت متلبی حذف می شود. ما مقید به حقوق مادی و معنوی و البته اخلاق حرفه ای در کار خودمان هستیم.

جهت دانلود پروژه های LAMMPS بصورت آماده به وبلاگ متلبی و دسته آموزش آن سر بزنید. نمونه ای از پروژه های LAMMPS به همراه آموزش در سایت متلبی منتشر شده و به مرور نیز این کار را جهت ارائه خدمات آموزشی و کمک آموزشی بهتر انجام خواهیم داد

قیمت انجام پروژه های LAMMPS بر اساس حجم، سختی کار و زمان درخواستی انجام پروژه تعیین می گردد. سایت متلبی انجام پروژه های LAMMPS را به خواسته شما به همراه آموزش در قالب ویدیو یا قالب ورد انجام می دهد.

درخواست انجام پروزه LAMMPS برای تمامی نهادها و مصارف صنعتی و پژوهشی بلامانع است و انجام می شود

برای آموزش نرم افزار لمپس در مباحث مختلف LAMMPS نیازی به تاییدیه استاد نیست

ثبت سفارش انجام پروژه LAMMPS 

لطفا از طریق دکمه روبرو پروژه LAMMPS خود را ثبت کنید.

صفحه نخست
فروشگاه متلبی