انجام پروژه کنترل مدرن با گروه تخصصی متلبی

انجام پروژه کنترل مدرن

اگر در انجام پروژه کنترل خود نیاز به کمک دارید, متخصصان متلبی آمادگی انجام انواع سفارشات, تمرین ها و شبیه سازی مقالات برق کنترل را دارند.

اگر شما هم می‌خواهید از مباحث کنترل مدرن برای انجام پروژه خود استفاده کنید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. ما تیمی از متخصصان مجرب در زمینه انجام پروژه کنترل مدرن هستیم که می‌توانیم مباحث مختلف کنترل مدرن مانند, رویت پذیری و کنترل پذیری, نمایش فضای حالت و حل معادلات سیستم های LTI و تحقق سیستم ها و جایابی قطب و… را پیاده‌سازی کنیم. ما با استفاده از نرم افزارهای تخصصی مانند متلب می‌توانیم راه‌حل‌های سریع، کارآمد و قابل اعتمادی را برای شما ارائه کنیم. ما همچنین می‌توانیم شما را در مراحل مختلف پروژه از جمله تعریف مسئله، طراحی و شبیه سازی، ارزیابی عملکرد و ارائه نتایج همراهی کنیم.

اگر شما هم علاقه‌مند به استفاده از مباحث کنترل مدرن برای انجام پروژه خود هستید، از طریق فرم ثبت سفارش سایت با ما در ارتباط باشید.

فریلنسرها و مجریان متخصص در انجام پروژه کنترل مدرن, آمادگی انجام سفارش شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه هستند.

22615

پروژه های انجام شده

2156

استادکارهای آنلاین

7/18

پشتیبانی هر روز 18ساعت

قیمت مناسب با متلبی

به دلیل رقابت بین مجریان سایت, کمترین قیمت برای سفارش شما پیشنهاد می شود.

تضیمن کیفیت پروژه های کنترل مدرن

مبلغ پرداختی شما پس از 48 ساعت برای مجری واریز خواهد شد و درصورت وجود ایراد استادکار ملزم به رفع آن است.

معرفی کنترل مدرن

کنترل مدرن شاخه‌ای از رشته مهندسی کنترل است که به مدلسازی و کنترل سیستم‌ها با استفاده از فضای حالت می‌پردازد. در مدل فضای حالت، معادلات دیفرانسیل مرتبه n سیستم به n معادله مرتبه اول تبدیل می‌شود که به هر یک از متغیرهای به کار رفته در این معادلات مرتبه اول، متغیر حالت گفته می‌شود. بنابراین، یک سیستم مرتبه n دارای مدل فضای حالت با n متغیر حالت خواهد بود.

تئوری کنترل مدرن به دهه ۱۹۶۰ بازمی‌گردد و از آن پس به تدریج گسترش یافته‌است. هر چند از روش‌های کنترلی ذکر شده در کنترل مدرن در عمل چندان استفاده نمی‌شود، لیکن به دلیل وجود ابزار بسیار قوی موجود برای تحلیل و بررسی رفتار سیستم‌ها در تئوری کنترل مدرن، این شاخه از مهندسی کنترل از محبوبیت خاصی بین مهندسین کنترل برخوردار است. مفاهیمی چون کنترل پذیری و رویت پذیری از نتایج این تئوری می‌باشد1.

کنترل مدرن یکی از شاخه‌های مهم مهندسی کنترل است که با مهندسی برق، الکترونیک، هوافضا، مکانیک، مهندسی طراحی فرآیند و مهندسی کامپیوتر ارتباط تنگاتنگی دارد. در این رشته، می‌توان مدارات الکترونیکی را با تکنیک‌های تئوری کنترل تفسیر کرد.

مباحث اصلی که در این درس مطرح می‌شوند عبارتند از: معرفی فضای حالت، تبدیل نمایش تابع تبدیل به فضای حالت، مفاهیم پایداری، کنترل‌پذیری، رویت‌پذیری، رویتگر، گمارش, جایابی قطب و….

در وب سایت متورکز در مورد کنترل مدرن به موارد زیر پرداخته شده است: تبدیل لاپلاس، تحلیل مکان ریشه، سیستم‌های سیال و حرارتی، پاسخ فرکانسی، و تحلیل فضای حالت. همچنین از MATLAB برای تعیین مکان‌های قطب-صفر، تحلیل پاسخ گذرا، و طراحی مشاهده‌گر استفاده شده است.

پروژه کنترل مدرن و متلب

متلب (MATLAB) یکی از ابزارهای قدرتمند برای پیاده‌سازی و شبیه‌سازی سیستم‌های کنترل مدرن است. این نرم‌افزار به دلیل قابلیت‌های گسترده‌ی محاسباتی و گرافیکی، برای تحلیل و طراحی سیستم‌های کنترل مدرن بسیار مناسب است.

در متلب، می‌توان با استفاده از دستورات مختلف، سیستم‌های کنترلی را مدل‌سازی کرد و پاسخ سیستم به ورودی‌های مختلف را بررسی کرد. همچنین، می‌توان با استفاده از این نرم‌افزار، طراحی کنترل‌کننده‌ها و مشاهده‌گرهای حالت را انجام داد.

برخی از دستورات متلب که در کنترل مدرن استفاده می‌شوند عبارتند از:

ackercanoncarecdf2rdfctrbCtrbfdiageigestimexamGraminitialkalmanLyapnullobsvobsvfplacessssdatass2ssss2tftf2ss

همچنین، می‌توان با استفاده از متلب، پروژه‌های کنترل مدرن را پیاده‌سازی کرد.

بطور مثال پروژه هایی که در زمینه کنترل مدرن انجام شده اند:

پروژه های زیادی در مورد مباحث کنترل مدرن توسط اساتید متلبی انجام شده است. برای دیدن پروژه های آماده کنترل مدرن به فروشگاه متلبی بروید و کلمات کلیدی “کنترل مدرن” و ” modern control” و یا مبحث های تخصصی آن را مانند رویت پذیری و… را جستجو کنید.

بطور مثال در پروژه آماده زیر:

تخمین حالت های هلیکوپتر با استفاده از فیلتر کالمن

این یک پروژه درس کنترل مدرن است

در این پروژه فضای حالت سیستم بدست آمده

کنترل پذیری و رویت پذیری بررسی شده است.

تحقق مینیمال و مقادیر ویژه سیستم بدست آمده

در نهایت نیز از فیلتر کالمن استفاده شده است.

اگر نیاز به انجام پروژه کنترل مدرن دارید, متخصصین و اساتید سایت متلبی, آمادگی انجام سفارش شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه دارند.

انجام پروژه خطی سازی سیستم های غیرخطی, نمایش فضای حالت سیستم های غیرخطی و خطی, انتخاب متغیرهای حالت, حل معادلات سیستم های LTI, قطری سازی معادلات حالت (فرم جردن), رویت پذیری و کنترل پذیری, تحقق سیستم ها و فیدبک حالت و جایابی قطب و… با را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به اساتید متلبی بسپارید.

 1. برای سفارش انجام پروژه کنترل مدرن بر روی دکمه ثبت سفارش در همین صفحه یا از منوی بالای سایت اقدام کنید.
 2. متخصصین الگوریتم مورچگان در سایت متلبی پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
 3. پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، کار روی پروژه آغاز خواهد شد.

انجام پروژه خطی سازی سیستم های غیرخطی

انجام پروژه نمایش فضای حالت سیستم های غیرخطی و خطی

انجام پروژه انتخاب متغیرهای حالت

انجام پروژه حل معادلات سیستم های LTI

انجام پروژه قطری سازی معادلات حالت (فرم جردن)

انجام پروژه رویت پذیری و کنترل پذیری

انجام پروژه تحقق سیستم ها و فیدبک حالت

انجام پروژه جایابی قطب

و… را به متخصصین متلبی بسپارید.

 • قیمت انجام پروژه های کنترل مدرن بر اساس حجم کار و زمان درخواستی انجام پروژه و پس از بررسی تعیین می گردد. لذا قبل از بررسی به هیچ عنوان امکان اعلام تعرفه سفارش وجود ندارد.
 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه های کنترل مدرن با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری متلبی نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • پس شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.

کیفیت کار کاملا وابسته به جزییاتی هست که در درخواست خود ارسال می نمایید. هر چه جزییات بیشتری ارائه نمایید کیفیت خروجی نیز بیشتر مطابق با خواسته شماست.

متلبی به منزله پلی بین شما و مجری عمل نموده و مبلغ پرداختی شما را 48 ساعت پس از تحویل پروژه (یا آموزش) و درصورت نبود ایراد و رضایت شما بحساب مجری واریز خواهد نمود. لذا با خیال آسوده سفارش خود را به ما بسپارید.

 • سایت متلبی بعد از دریافت پیشنهادات از سوی استادکارها, مناسبترین قیمت و زمان را از بین پیشنهادات دریافت شده برای شما ارسال می کند.
 • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی ایمیل خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید. (پوشه spam فراموش نشود، در موارد نادر ممکن است ایمیل ما به این پوشه رفته باشد.)
 • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده میشوند، در صورت عدم دریافت پاسخ, به منزله عدم دریافت پیشنهاد از سوی استادکارها بوده است. میتوانید بعد از چند روز مجدد سفارش خود را ثبت کنید تا مجریانی که وقتشان خالی شده, سفارش شما را بررسی کنند.

ثبت سفارش انجام پروژه کنترل مدرن

لطفا از طریق دکمه روبرو پروژه کنترل مدرن خود را ثبت کنید.

انجام پروژه کنترل مدرن با متلبی

مرکز تخصصی انجام پروژه های کنترل مدرن در ایران

گروه تخصصی متلبی با گزینش نیروهای مجرب و متخصص کنترلی در انجام پروژه های کنترل مدرن تلاش به انجام پروژه های علمی، تخصصی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دارد. ادعای ما این است که پروژه هایی که همکاران ما در نقاط مختلف کشور قادر به انجام آن نبوده اند را ما انجام خواهیم داد.
اگر بدنبال شبیه سازی و آموزش مسائل کنترل مدرن خود هستید؟ متخصصین متلبی آمادگی انجام سفارشات شما را در تمامی مباحث کنترل مدرن دارند.

سایت متلبی به عنوان پلی بین شما و متخصصین مربوطه, روشی مطمئن و کارآمد را برای رسیدن به اهداف شما فراهم کرده است. سالها تجربه ی ما در انجام سفارشات آنلاین و فریلنسری, کیفیت و سرعت و تضمین هزینه و زمان را با هم به مرحله انجام رساندیم.

سایت متلبی توانمندی همکاری با ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی را دارد.

 •   تضمین انجام پروژه کنترل مدرن به همراه آموزش آن
 •   کار بدون تعطیلی و 24 ساعته در سایت متلبی
 •   پرداخت حق الزحمه مجری بعد از 48 ساعت و یا با تایید مشتری
 •   اگر کوچکترین ایرادی در انجام درخواست شما از سوی اساتید متلبی باشد. هزینه ای به استادکار پرداخت نمی شود و به شما برگشت داده می شود
 •   انجام کلیه مراحل سفارش به صورت کاملا غیرحضوری و آنلاین
 •   بهره مندی از تخفیف ویژه توسط کوپن های وفاداری متلبی
 •   تهیه آموزش به درخواست مشتری
 •   امکان تهیه آموزش به دو صورت ویدیو و ورد
 •   بهره گیری از مجریان حرفه ای هر رشته
 •   پرداخت آنلاین با کلیه کارتهای عضو شتاب با درگاه های مستقیم بانکی
 •   انجام پروژه کنترل مدرن در کوتاهترین زمان ممکن به همراه خودآموز
 •   دریافت پروژه کنترل مدرن از طریق ایمیل
 •   قیمت مناسب
 •   کیفیت عالی انجام پروژه کنترل مدرن و فایل آموزشی
 •   دارای قرارداد محکم و متناسب با قواعد روز معاملات و حفظ حقوق مشتری

پروژه آماده کنترل مدرن

با توجه به این که برای شروع آموزش کنترل مدرن نیاز به بررسی چندین پروژه آماده کنترل مدرن می باشد. تیم تخصصی متلبی در زمان های مختلف, اقدام به انتشار پست های آموزشی و کمک آموزشی به همراه پروژه آماده کنترل مدرن می کند. تا با در دسترس قرار گرفتن شبیه سازی آماده کنترل مدرن بتوانید به راحتی برنامه را تحلیل کنید.

در زیر تعدادی از پروژه های آماده کنترل مدرن را قرار داده ایم:

در فروشگاه متلبی, پروژه های اماده زیادی در زمینه کنترل مدرن وجود دارد. در اینجا تنها چند مورد آورده شده است. همچنین اگر نیاز به انجام سفارش پروژه کنترل مدرن خود دارید, از طریق فرم ثبت سفارش متلبی اقدام نمایید.

قیمت انجام پروژه کنترل مدرن بر اساس حجم، سختی کار و زمان درخواستی انجام پروژه تعیین می گردد. سایت متلبی انجام پروژه های کنترل مدرن را به خواسته شما به همراه آموزش در قالب ویدیو یا قالب ورد انجام می دهد.

درخواست انجام پروزه کنترل مدرن برای تمامی نهادها و مصارف صنعتی و پژوهشی بلامانع است و انجام می شود

دکمه ثبت سفارش را در منوی بالای سایت بزنید و سفارش انجام پروژه کنترل مدرن را به متخصصین متلبی بسپارید.

سفارشات به خواست شما با آموزش یا بدون آن تهیه خواهد شد.