با سلام

ضمن تشکر از انتخاب ما به عنوان مشاور خود اعلام می گردد که پروژه شما قابل انجام می باشد.

 • قبل از واگذاری پروژه خود به یک سایت, از قانون مندی کسب و کار آن سایت و همچنین داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که بالاترین نماد اعتماد یک سایت می باشد اطمینان حاصل کنید در آن صورت آسوده خاطر انتخاب خواهید کرد.(این نماد در پایین و سمت چپ صفحه مشخص هست)
 • متلبی مفتخر است به عنوان اولین وب سایت انجام پروژه در ایران موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت کشور شده است. پس با خیال راحت پروژه خود را به ما بسپارید

متلبی چطور کار می کند؟

 1. پس از سفارش پروژه توسط شما، مجریان مجرب و متخصص ما اقدام به بررسی و قیمت گذاری می نمایند.
 2. ما از بین پیشنهادهای ارسالی توسط مجریان، مناسب ترین پیشنهادها را به شما ارائه می کنیم.
 3. در صورت تایید مبلغ و زمان بایستی برای شروع پروژه بیعانه واریز نمایید.
 4. پس از واریز بیعانه ، مجری کار بر روی پروژه را آغاز می کند.
 5. پس از اتمام کار به شما اطلاع داده می شود تا مبلغ نهایی را تسویه نمایید.
 6. پروژه نهایی بعد از تسویه برای شما ارسال می شود.
 7. مبلغ پرداختی شما 48 ساعت پس از آماده شدن پروژه و در صورت نبود ایراد به حساب مجری واریز می شود.

مفهوم اصطلاحات:

مشتری: همان کارفرماست و کسی که سفارش انجام کاری را به سایت متلبی می سپارد.

استادکار: همان مجری یا انجام دهنده سفارش است.

 

 • توضیحات عمومی و احترام به حقوق مشتری مداری متلبی:

طبق روال مشتری مداری, (یک یا دو روز بر اساس توضیحات بند1) پس از آماده شدن کار ,هزینه استاد مربوطه که این سفارش را انجام می دهد داده خواهد شد و تا آن زمان مبلغ پرداختی شما به عنوان امانت به دست من خواهد بود. اگر هیچگونه اعتراضی نسبت به سفارش اولیه نداشتین , هزینه استاد مربوطه پرداخت خواهد شد

بند1: توجه داشته باشید پس از اعلام آماده بودن پروژه اگر شبیه سازی مقاله بود به مدت دو روز کاری (48ساعت) و اگر تمرین و پروژه درسی بود به مدت یک روز کاری (24ساعت) مهلت بررسی و اعلام جهت هرگونه کاستی احتمالی را دارید.

به دلیل حجم کار و ماهیت آن که فرّار هست, راهنمایی در مورد پروژه تا یک هفته الی 10 روز پس از اعلام آماده شدن کار, بصورت رایگان انجام خواهد شد و در خارج از این زمان گروه متلبی تعهدی نخواهند داشت.

 

سایر نکات:

 • هزینه با توجه به زمان (محدودیت و فوریت پروژه) و سختی کار مشخص می شود

 • شرایط و الزامات پروژه همگی باید مکتوب باشند و نکات تلفنی و پیامکی ممکن هست فراموش شوند و در این صورت ایرادی به مجموعه متلبی وارد نخواهد بود.

 • پیشنهادهای سایت متلبی به درخواست شما, با ریپلای زدن روی ایمیل مربوط به درخواست شما صورت میگیرد. به تاریخچه ایمیل و درخواستی که برای ما ثبت کرده اید توجه نمایید تا چیزی از قلم نیفتاده باشد.
 • بعد از واریز هزینه اولیه، کنسل شدن پروژه از سوی استاد و یا انصراف شما از ادامه پروژه(به هر دلیلی) قبل از موعد تحویل قابل قبول نیست و چنانچه کل کار انجام شده باشد باید کل هزینه پرداخت شود. در صورت موافقت متلبی به فسخ قرارداد،متناسب با درصد انجام شده،هزینه ای از هزینه ی کل تعیین شده کسر خواهد شد و چنانچه مبلغ پیش پرداخت کمتر از مبلغ تعیین شده باشد، ملزم به پرداخت مابقی هزینه خواهید بود و اگر کمتر باشد، از مبلغ پرداختی کسر و مابقی مسترد خواهد شد.

 • بعد از تحویل و یا ضمن انجام پروژه،اعمال تغییرات و یا بخش های جدید اضافه شده خارج از درخواست مکتوب اولیه نیازمند توافق مالی و زمانی مجدد دارد.

 • میزان و کیفیت گزارش درخواستی را مطرح کنید و متناسب با آن هزینه در نظر گرفته شود. در غیر اینصورت یک گزارش ساده و در حد لزوم به صورت پیش فرض ،ضمیمه کار خواهد بود.

 • واریز هزینه فقط به حساب متلبی و شخص حسن یوسفی فرخد مورد قبول است.

 • واریز هزینه، به شخص یا مجموعه های دیگر اعم از همکار و غیره مسئولیتی را برای متلبی در پی نخواهد داشت.

 • بعد از 2 روز از زمان آماده شدن پروژه, و پرداخت حق الزحمه استادکار مربوطه, هیچگونه اعتراضی قابل قبول نیست. مگر در همان 48 ساعت اولیه اعلام نمایید تا سایت متلبی از استادکار بخواهد تا ایراد یا کاستی احتمالی را رفع کند.(راهنمایی و پاسخ به سوالات تا 10 روز بطور رایگان انجام می شود و جز مفاد پشتیبانی سایت است)
 • بدلیل عدم تداخل برنامه ریزی, حتما در هنگام سفارش یا واریز وجه شماره تماس خود را روی ایمیل مربوطه ریپلای نمایید, زیرا در صورت آماده شده پروژه شما و گذشت 2روز از زمان اطلاع متلبی به شما, عواقب ناشی از دیر اقدام کردن شما متوجه خود شما خواهد بود.

 • هرگونه تغییر یا تاکید و کمک رسانی جهت تسریع روند کار توسط استاد مربوطه خود را با ریپلای کردن همان ایمیل سفارش و ارسال آن, اطلاع رسانی کنید و در صورت لزوم با ارسال پیامک به شماره 09378425676 به پیگیری کار خود سرعت دهید.

در پیاده سازی مقالات به نکات زیر توجه داشته باشید

 • هدف اصلی در پیاده سازی، همانطور که شما انتظار دارید، رسیدن به جواب اشاره شده در مقاله می باشد.(در شبیه سازی مقاله, پیاده سازی روش و ایده ی مقاله صورت میگیرد و نه روشهای مقایسه ای و… که از منابع دیگری در مقاله موردنظر آمده باشد)

 • معمولا نویسندگان مقالات تمامی جزئیات را ذکر نمی کنند و حتی یکی از نکات ارائه مقالات مجهول گذاشتن بخشی از اطلاعات اولیه است تا امتیاز کار برای نویسندگان اصلی محفوظ بماند بنابراین برای رسیدن به نتیجه گاهی فرضیاتی لحاظ می شود که ممکن است ما را به نتیجه ای برساند که دقیقا مطابق نتیجه گزارش شده نباشد که البته این جزئیات در اختیار شما قرار داده می شود تا از صحت کار مطمئن باشید.

 • تایید اولیه ما برای پیاده سازی مقاله شما، به معنای تضمین صد در صدی پیاده سازی نمی باشد، زیرا تا زمان اتمام شبیه سازی و برنامه نویسی این اطمینان حاصل نمی شود اما با توجه به تجربه و همچنین بررسی موضوع و کلیت مقاله می توان این اطمینان را تا حد زیادی به شما داد.

 • در صورتی که پیاده سازی به هیچ نتیجه ای نرسد و یا مبنای کلی مقاله حاصل نشود، هزینه پرداختی برگشت داده می شود.

 • متاسفانه بعضی از سایتها و افراد سودجو در حین انجام پروژه و بعد از گذشت زمانی, قیمت را افزایش می دهند که دور از اخلاق حرفه ای است. مجریان سایت متلبی حق افزایش قیمت بعد از توافق و شروع بکار را ندارند و در صورت مواجهه با این مورد مشتری میتواند کاملا مبلغ پرداختی خود را پس بگیرد و کار را کنسل کند.
 • • مدت زمان پیاده سازی نیز با توجه به لزوم نتیجه رساندن مقاله تقریبی است بنابراین در ارائه کار نهایی کمی صبور باشید.

 • ترجمه مقاله جز شبیه سازی نمی باشد ولی گزارش ضمیمه، توضیحات کافی را شامل می شود. برای ترجمه بنا به درخواست، هزینه مجزا تعیین می شود.

 • در صورت انتخاب آموزش در قالب ویدیو و یا ورد توسط مشتری, فقط آموزش شبیه سازی مسئله توسط مجری تهیه خواهد شد, و تئوری مسئله یا آموزش تئوری الگوریتم ها در حیطه وظیفه مجری برای آموزش نیست. مگر مشتری قبلا اعلام کرده باشد. (*)
 • *مشتری باید مبانی متلب را بلد باشد و وظیفه مجری آموزش متلب نیست.
 • اگر در فرم ثبت سفارش, آموزش در قالب ویدیو و ورد توسط مشتری انتخاب شده باشد, مجری به اختیار, آموزش در قالب ویدیو یا ورد را انجام خواهد داد.
 • با توجه به اینکه متلبی نیاز به حمایت مالی دارد, بعد از گدشت یک الی دو ترم از ارائه کار شما در صورت صلاحدید روی فروشگاه متلبی قرار میگیرد, مگر اینکه قبلا از طرف مشتری اعلام شود که هیچ موقع قابل انتشار نباشد.

 • بعد از دریافت شبیه سازی، ابتدا مقاله و گزارش را مطالعه فرمایید و سپس به بررسی شبیه سازی مقاله بپردازید.

توجه داشته باشید هر گونه ادعای کذب مبنی بر اشتباه و یا کاستی در کار تحویل داده شده , پس از توجیه شدن شما توسط استاد کار , باعث حذف هرگونه راهنمایی و پشتیبانی خواهید شد

لازم به ذکر است بعد از گذشت 3روز از زمان اعلام آماده شدن سفارشتان, در صورت عدم اقدام به تحویل آن جریمه به اندازه 20درصد کل قرارداد به تسویه حساب اضافه خواهد شد و در صورت گذشت یک هفته از زمان اعلام آماده شدن سفارش از سوی متلبی سفارش دهنده هیچگونه خیاراتی را ندارد و به مصلحت مدیریت متلبی تصمیم گیری خواهد شد

از تعهداتی که مجریان سایت به متلبی دارند و برمبنای مشتری مداری ما لحاظ شده است:

 • در صورتی که در حین انجام کار, اطلاعات کافی موجود نبود باید با مشتری در میان گذاشته شود و با صلاحدید مشتری از فرضیات استفاده شود.
 • باید سفارشات به طور 100درصد انجام شود(یعنی خواسته های مشتری قبل از اعلام شروع بکار از سوی سایت) و در صورت مشاهده نقص در شبیه سازی, حتی اگر 90درصد کار صحیح باشد حق الزحمه ای به استادکار داده نمیشود و مبلغ به طور کامل به مشتری برگشت داده می شود.(مگر اینکه مشتری را از میزان کاری که انجام شده آگاه شود و اگر مشتری مایل بود آنرا را تحویل بگیرد)

تایید سفارش و پرداخت اولیه از طرف شما به منزله قبول موارد فوق است

با تشکر