در این وب سایت بهترین و با کیفیت ترین پروژه های آموزشی و شبیه سازی مقالات با نرم افزار متلب تهیه و در معرض دریافت مخاطبین قرار گرفته است

در صفحه اصلی وب سایت: گزینه های

انجام شبیه سازی با متلب ” :

در این تب از طریق فرم تعبیه شده قادر به ارسال سفارش جهت شبیه سازی مقاله و… با نرم افزار متلب توسط تیم متلبی خواهید بود

شبیه سازی با متلب یکی از اصلی ترین فعالیت های وب سایت متلبی است.

برای شبیه سازی با متلب از دو طریق می توان اقدام نمود:

1- شبیه سازی با متلب از طریق فرم ثبت سفارش شبیه سازی با متلب

2- شبیه سازی با متلب از طریق ارسال سفارش به ایمیل matlabi_ir@yahoo.com

 

چرا باید متلبی را انتخاب کنیم:

1- گارانتی هزینه: اساتید طرف قرارداد متلبی به گونه ای باید عمل کنند که سفارش مخاطب بطور کامل و صحیح انجام شود, لذا بهترین راه را در نظر گرفته ایم, به این صورت که بعد از تحویل پروژه شبیه سازی شده با متلب به مدت دو روز فرصت برای بررسی و اعلام هر گونه کاستی احتمالی به مخاطب داده می شود.

حالا این سوال برای شما بوجود آمد که اگر صحیح بود که هیچ, اما اگر سفارش شبیه سازی با متلب به درستی انجام نشده بود یا دارای کاستی هایی بود چه باید کرد؟

پاسخ این اعتماد را متلبی مشخص کرده است. مدیریت متلبی (مهندس یوسفی) شرایط دو روزه را با اساتید انجام شبیه سازی با متلب بوجود آورده است تا در صورت نبودن مشکل از سوی سفارش دهنده, هزینه و حق الزحمه اساتید پرداخت شود و در غیر اینصورت ملزم به رفع آن هستند.

باز هم سوال دارید که اگر تلاش کردند و به نتیجه نرسیدند چی؟ در اینجا هیچگونه حقی اساتید برای دریافت هزینه ندارند و هزینه به شما برگشت داده می شود.(البته اساتیدی که در کارنامه کاری خود مرتکب چنین اشتباهاتی بشوند بطور جریمه ای از لیست همکاری با متلبی خارج می شوند و نتیجه این کار بوجود آمدن تیم متخصص و حرفه ای و با افتخار متلبی است)

ما به چنین تعهدی گارانتی هزینه می گوییم.

2- پشتیبانی خوب: یکی از دغدغه های شما مطمئنا برطرف کردن ابهامات یا سوالات خود در رابطه با شبیه سازی انجام شده است. متلبی برای این مشکل هم چاره ای در نظر گرفته و آن تعهد اساتید به پاسخگویی سوالات و انجام راهنمایی به مخاطبین گرامی به مدت 7روز است.

اما این پایان یک پشتیبانی خوب نیست و برای اطمینان بیشتر شما, تعهد دیگری نیز برای اساتید انجام شبیه سازی با متلب, به شرح زیر اجرایی شده است:

همه اساتید ملزم به ارائه گزارش فنی از شبیه سازی با متلب ارائه دهند, اما برای مواقعی که شما اعلام نکرده باشید که گزارش خاصی مد نظر هست یا نیاز به آموزش شبیه سازی با متلب خودتون دارید, اساتید موظف به تهیه آموزش یا گزارش مدنظر شما را با ارائه هزینه آن دارند.

هدف متلبی ارائه خدمات آموزشی و کمک آموزشی در زمینه شبیه سازی با متلب است.

ما به چنین تعهدی پشتیبانی خوب می گوییم

 

پس همین حالا با اعتماد به کیفیت و خدمات متلبی سفارش شبیه سازی با متلب خود را ثبت نمایید

پروژه متلب

تعویض پروژه رایگان” :

در این تب می توانید شرایط استفاده از تعویض پروژه رایگان متلب رو با پروژه های وب سایت متلبی داشته باشید

بله این هم یکی از ویژگی های متلبی برای عملی کردن شعار اشاعه و در دسترس قرار گرفتن پروژه ها و آموزش های متلبی برای تمام عموم هست.

تعویض پروژه با متلبی بطور 100% رایگان قابل انجام است و برای این کار شرایط بسیار آسانی را در نظر گرفته ایم

پس همین حالا با اعتماد به کیفیت و خدمات متلبی برای دیدن نحوه تعویض شبیه سازی با متلب کلیک کنید

تعویض پروژه متلب با متلبی

 

فروشگاه متلبی:

فروشگاه پروژه متلب و آموزش متلب نیز هم اکنون با قرار دادن کدهای جی راه اندازی شده و در آینده نزدیک تمامی پروژه ها جهت دریافت آنلاین در دسترس قرار خواهند گرفت

البته تمامی پروژه های متلب را می توانید از طریق فرم ثبت سفارش شبیه سازی با متلب سفارش دهید.

در فروشگاه متلبی روزانه تعدادی از پروژه های آماده متلب به حراج گذاشته می شوند.

برای سهولت به دست یابی به بهترین پروژه متلب, در ستون سمت راست فروشگاه گزینه جستجو با امکان انتخاب ویژگی هایی از قبیل سال ارائه مقاله, نوع ژورنال, ترجمه, گزارش, پاورپوینت و حتی اینکه در چه محیطی شبیه سازی شده است را در نظر گرفته ایم.

پس همین حالا با اعتماد به کیفیت و خدمات متلبی برای دیدن فروشگاه متلبی اینجا را کلیک کنید

مشتری مداری متلبی:

این وب سایت کمک آموزشی و ایده محور با توجه به حمایت های مخاطبین خود همواره مشتری مداری را سرلوحه قرار داده و از این بابت مفتخریم که بیش از 80درصد با معرفی دوستان به وب سایت متلبی مراجعه می کنند.

*مشتری مداری در حوزه ثبت سفارش پروژه:

بعد از تحویل پروژه به مدت یک هفته سوالات و راهنمایی انجام خواهد شد.بعد از تحویل پروژه به مدت دو روز می توانید ایرادات احتمالی را به صورت مکتوب مطرح کنید .طبق قرارداد متلبی با اساتید خود, برای تمارین درسی بعد از یک روز کاری و برای شبیه سازی مقالات پس از دو روز کاری حق الزحمه اساتید پرداخت خواهد شد.

سایر نکات:

 •     هزینه با توجه به زمان (محدودیت و فوریت پروژه) و سختی کار مشخص می شود
 •     شرایط و الزامات پروژه همگی باید مکتوب باشند و نکات تلفنی و پیامکی ممکن هست فراموش شوند و در این صورت ایرادی به مجموعه متلبی وارد نخواهد بود.
 •      بعد از تحویل و یا ضمن انجام پروژه،اعمال تغییرات و یا بخش های جدید اضافه شده خارج از درخواست مکتوب اولیه نیازمند توافق مالی و زمانی مجدد دارد.
 •    واریز هزینه، به شخص یا مجموعه های دیگر اعم از همکار و غیره مسئولیتی را برای متلبی در پی نخواهد داشت.
 • بدلیل عدم تداخل برنامه ریزی, حتما در هنگام سفارش یا واریز وجه شماره تماس خود را روی ایمیل مربوطه ریپلای نمایید.
 • هرگونه تغییر یا تاکید و کمک رسانی جهت تسریع روند کار توسط استاد مربوطه خود را با ریپلای کردن همان ایمیل سفارش و ارسال آن, اطلاع رسانی کنید و در صورت لزوم با ارسال پیامک به شماره 09378425676 به پیگیری کار خود سرعت دهید.

در پیاده سازی مقالات به نکات زیر توجه داشته باشید

 •       هدف اصلی در پیاده سازی، همانطور که شما انتظار دارید، رسیدن به جواب اشاره شده در مقاله می باشد.
 •         معمولا نویسندگان مقالات تمامی جزئیات را ذکر نمی کنند و حتی یکی از نکات ارائه مقالات مجهول گذاشتن بخشی از اطلاعات اولیه است تا امتیاز کار برای نویسندگان اصلی محفوظ بماند بنابراین برای رسیدن به نتیجه گاهی فرضیاتی لحاظ می شود که ممکن است ما را به نتیجه ای برساند که دقیقا مطابق نتیجه گزارش شده نباشد که البته این جزئیات در اختیار شما قرار داده می شود تا از صحت کار مطمئن باشید.
 •       تایید اولیه ما برای پیاده سازی مقاله شما، به معنای تضمین صد در صدی پیاده سازی نمی باشد، زیرا تا زمان اتمام شبیه سازی و برنامه نویسی این اطمینان حاصل نمی شود اما با توجه به تجربه و همچنین بررسی موضوع و کلیت مقاله می توان این اطمینان را تا حد زیادی به شما داد.
 •       در صورتی که پیاده سازی به هیچ نتیجه ای نرسد و یا مبنای کلی مقاله حاصل نشود، هزینه پرداختی برگشت داده می شود.
 • مدت زمان پیاده سازی نیز با توجه به لزوم نتیجه رساندن مقاله تقریبی است بنابراین در ارائه کار نهایی کمی صبور باشید.
 •       ترجمه مقاله جز شبیه سازی نمی باشد ولی گزارش ضمیمه، توضیحات کافی را شامل می شود.
 •      بعد از دریافت شبیه سازی، ابتدا مقاله و گزارش را مطالعه فرمایید و سپس به بررسی شبیه سازی مقاله بپردازید.

 

** در حوزه خرید پروژه های آماده:

پس از هر بار خرید پروژه آماده متلب, کوپن تخفیف 10هزار تومانی تقدیم می شود تا بتوانیم در خریدهای بعدی نقش کوچکی در جبران وفاداری شما عزیران, داشته باشیم.